مؤسسه بصائر، در راستای گرامی‌داشت عید غدیر، بزرگ‌ترین عید شیعیان و آشنایی بیشتر با محور مقدس دین اسلام، مسابقه کتابخوانی برگزار می‌کند. 

مسابقه از روز یکشنبه، 26 تیر، ساعت 6:00 صبح آغاز شده و تا روز دوشنبه، 27 تیر، ساعت 23:00 ادامه خواهد داشت. شما می‌توانید در بازه زمانی اعلام شده، با کلیک بر روی لینک زیر، در مسابقه شرکت کنید. شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد است.

در روز سه شنبه، 28 تیر ماه، برنامه‌ی زنده با حضور جناب آقای دکتر هزار برگزار خواهد شد. در این برنامه از بین نفرات برتر شرکت کننده در مسابقه، قرعه کشی انجام خواهد شد. 

دانلود کتاب غدیر سند ولایت امیر

معرفی کتاب «غدیر، سند ولایت علی امیر (علیه السلام)»

مرحوم آیت‌الله ضیاء‌آبادی از علمای معاصر شیعه بودند که اعتقادات صحیح شیعه را با نگارش کتاب‌های مختلف دینی، در اختیار جوانان و محققین قرار دادند.
ایشان در کتاب «غدیر، سند ولایت علی امیر (علیه اسلام)» به بیان اهمّیت ولایت امیرالمؤمنین، حضرت علی علیه‌السلام، به‌ عنوان «روح دین» پرداختند. ایشان در ابتدا دربارۀ ضرورت وجود حاکم و ویژگی‌های حاکم دین سخنانی را مطرح کرده و سپس در باب عصمت، اهمیت موقعیت منصب الهی امامت، اقرار به ولایت امامان به‌ عنوان شرط قبولی اعمال مطالبی را بیان کرده اند. در ادامه نیز به تبیین مفاهیمی همچون امام مبین، شیعه حقیقی (مطیع محض امامان معصوم علیهم‌السلام)، عظمت عید غدیر و معرفی امامان دوازده‌گانه از زبان رسول اکرم صلی‌الله‌علیه‌وآله پرداخته و در انتها نیز به لزوم ساده‌زیستی رهبران دین اشاره کرده اند.

مهلت شرکت در این مسابقه به پایان رسیده است.

اسامی برندگان قرعه کشی:

  • آقای حسین نظری
  • خانم صفورا ترکاشوند
  • آقای عطامحمد نظری