کانون فرهنگی بصائر، در راستای گرامیداشت عید غدیر، بزرگ‌ترین عید شیعیان و آشنایی بیشتر با محور مقدس دین اسلام، مسابقه برگزار می‌کند. منبع سوالات مسابقه، بخشی از کتاب «اسرار غدیر» نوشته‌ی آقای محمدباقر انصاری است. سوالات مسابقه به صورت چهارگزینه‌ای می‌باشد. 

مسابقه از روز چهارشنبه‌، 6 تیر، آغاز می‌شود و تا پایان روز جمعه، 15 تیر، ادامه خواهد داشت. شما می‌توانید در این بازه زمانی، با کلیک بر روی لینک زیر، در مسابقه شرکت کنید. شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد است.

جوایز

14 جایزه‌ی 500 هزار تومانی به برندگان قرعه کشی از بین نفرات برتر مسابقه کتابخوانی تقدیم می‌شود. 

معرفی کتاب «اسرار غدیر»

کتاب اسرار غدیر بیانگر این مطالب است که واقعه غدیر یک حادثه و جرقه نیست بلکه جریانی است که هنوز هم همگان در برابر آن مسئولند. برای آگاهی از ابعاد گسترده این جریان، علاوه بر متن خطبه تاریخی و جامع حضرت رسول اکرم صلی‌الله‌علیه‌وآله که تکلیف امت را برای همیشه در امور اصلی و بنیادی جامعه اسلامی روشن نمود، به آگاهی از اوضاع سیاسی، جریانات فکری و حوادث حاشیه‌ای این واقعه تاریخی نیازمندیم.
در کتاب اسرار غدیر که به کوشش جناب آقای محمدباقر انصاری تنظیم و نگاشته شده است، تلاش شده تا همه این ظرافت ها و دقائق در کنار هم ارائه شود تا مخاطب، واقعه غدیر را بصورتی روشن و زنده با تمام ابعادش درک نموده و اهمیت جاودانی پیام غدیر را که در آن شرایط دشوار توسط پیامبر خدا ابلاغ شد به درستی دریابد.
مشخصات کتاب:
نام کتاب: کتاب اسرار غدیر
مولف: محمدباقر انصاری
ناشر: انتشارات تک
موضوع: گزارش تحلیلی از واقعه غدیر خم

سوالات و پاسخ مسابقه

مهلت شرکت در مسابقه به اتمام رسیده است