نظرسنجی رسانه بصائر


همراهان عزیز بصائر،
ما در تیم رسانه‌، در حال ارتقاء و هدفمندتر کردن برنامه‌ریزی محتوایی رسانه‌ی مؤسسه هستیم.
در این مسیر، تجربه و نظر شما به عنوان همراه و مخاطب اصلی این رسانه برای ما بسیار تعیین‌کننده خواهد بود تا بتوانیم هر چه بیشتر به موضوعات کاربردی و مورد علاقه‌ی شما بپردازیم 🙏

سپاسگزار خواهیم بود اگر با تکمیل فرم زیر، تجربیات، علایق و دغدغه‌های‌تان را خصوصاً در زمینه‌های مرتبط با کلاس‌داری و تدریس با ما در میان بگذارید.

🔻🔻🔻


  • {{value}}
یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید.
یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید.
در صورتی که گزینه‌ی «سایر موضوعات» را انتخاب کرده اید، موضوعات مورد علاقه‌ی خود را در کادر زیر بنویسید: را بنویسید. در صورتی که گزینه‌ی «سایر موضوعات» را انتخاب کرده اید، موضوعات مورد علاقه‌ی خود را در کادر زیر بنویسید: را کوچک‌تر از 5000 حرف بنویسید.
یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید.
3. بیشتر برای استفاده از کدام شبکه‌ی اجتماعی وقت‌ می‌گذارید؟ به ترتیب اولویت از یک تا پنج رتبه بندی کنید.(یک: بیشترین استفاده - پنج: کمترین استفاده)
تلگرام را بنویسید. تلگرام را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
اینستاگرام را بنویسید. اینستاگرام را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
ایتا را بنویسید. ایتا را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
بله را بنویسید. بله را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
روبیکا و روبینو را بنویسید. روبیکا و روبینو را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
4. چه سوال یا سوالاتی ذهن شما را مشغول کرده است که دوست‌دارید بصائر به آن‌ها پاسخ بدهد؟ را بنویسید. 4. چه سوال یا سوالاتی ذهن شما را مشغول کرده است که دوست‌دارید بصائر به آن‌ها پاسخ بدهد؟ را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.
5. از میان محتواهای منتشر شده در کانال‌های بصائر کدام یک را بیشتر پسندیدید و در ذهن شما مانده است؟ (عنوان آن را ذکر کنید) را بنویسید. 5. از میان محتواهای منتشر شده در کانال‌های بصائر کدام یک را بیشتر پسندیدید و در ذهن شما مانده است؟ (عنوان آن را ذکر کنید) را کوچک‌تر از 1000 حرف بنویسید.
6. سایر نظرات و پیشنهادات خود را در این قسمت یادداشت کنید: را بنویسید. 6. سایر نظرات و پیشنهادات خود را در این قسمت یادداشت کنید: را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.

کمی صبر کنید...