اتمام مسابقه

کاربر گرامی، پاسخ شما با موفقیت ثبت شد.

پس از اتمام مهلت مسابقه، قرعه‌کشی از بین نفرات برتر انجام می‌شود. نتایج قرعه‌کشی در سایت و شبکه‌های اجتماعی بصائر اطلاع‌رسانی خواهد شد.

شبکه های اجتماعی بصائر

با مؤسسه بصائر بیشتر آشنا شوید

مؤسسه آموزشی بصائر ارائه‌دهنده‌ یك بسته آموزشی تحول‌آفرین در راستای ترویج فرهنگ اهل بیت علیهم‌السلام است. بصائر از سال 1394، فعالیت خود را با ارائه دوره‌های آموزشی در زمینه‌ی علم زندگی، سواد رسانه‌ای، شبهات پربسامد اعتقادی، تاریخ تحلیلی و... آغاز کرده است. 

دوره‌های مرزبانی اعتقادی

تحولات شگرف دوران ما و تمدن مدرن، پرسش‌های جدیدی را در پی داشته که به انحاء گوناگون تکرار شده است. مجموعه دوره‌های مرزبانی اعتقادی به «گره‌های سخت و فراگیر فکری» و همچنین «شبهات پربسامد اعتقادی» می‌پردازد. در این راستا شناخت جریان‌های بزرگ دین‌ورزی در هزارۀ سوم همچنین تبیین محوری‌ترین آموزۀ دین (امامت) مدنظر قرار گرفته است.

دوره‌های سواد رسانه‌ای

در دوره‌های سواد رسانه‌ای سخنی از رسانه‌هراسی و انکار توانایی‌ها و کارکردهای رسانه نیست؛ بلکه می‌آموزیم قبل از پذیرش هر پیام رسانه‌ای در خصوص محتوا و مضامین آن خوب فکر کنیم؛ به بیان دیگر مجموعه دوره‌های سواد رسانه‌ای آموزش نقد هوشمندانه پیام‌های رسانه‌ای است.

دوره‌های علم زندگی

در این دوران که زندگی مدرن، روابط اجتماعی را پیچیده کرده مفاهیمی مانند چگونه زیستن، سبک زندگی، علم زندگی و... اهمیت بیشتری پیدا کرده است. در دوره‌های آموزشی علم زندگی بصائر، علم زندگی با تلفیقی از یافته‌های روانشناسی و آموزه‌های دینی و  ملی ارائه می‌گردد و مهم‌تر از همه این‌که این مباحث با ادبیاتی جذاب عرضه می‌شود.

صفحه اصلی سایت