همه افراد می‌توانند از طرح‌های تخفیفی بصائر بهره‌مند شوند.طرح‌های تخفیفی بصائر در دو قالب «ثبت نام گروهی» و «ثبت نام در دو دوره آموزشی»، تعریف شده است که در ادامه توضیحات تفصیلی هر طرح آمده است. همچنین افرادی که در ترم گذشته «کد تخفیف» دریافت کرده اند، می‌توانند در این ترم از آن استفاده کنند. 

الف) ثبت نام گروهی:

در این طرح شما می‌توانید به همراه حد اقل دو نفر از دوستان خود در دوره‌‌های این ترم ثبت نام کنید. کافی است هنگام ثبت نام، نام دو نفر دیگر را در فیلد مربوطه ثبت کنید. و هنگام پرداخت وجه، هزینه دوره را با 50 هزار تومان تخفیف واریز کنید.

توجه داشته باشید که حتما هر سه نفر ثبت نام خود را در این ترم تکمیل کنند. و نام هم‌گروهی‌های خود را در فیلد مربوطه ذکر نمایند. پس از ثبت نام اسامی افراد چک خواهد شد.

ب) ثبت نام در 2 دوره آموزشی:

در صورتی که قصد دارید در این ترم در بیش از یک دوره‌ی آموزشی ثبت نام کنید، از این تخفیف بهره مند خواهید شد. در هنگام ثبت نام در دومین دوره آموزشی در فیلد مربوطه نام دوره‌هایی را که ثبت نام کرده اید تیک بزنید. و در هنگام پرداخت وجه برای دومین دوره، هزینه دوره را با 50 هزار تومان تخفیف واریز کنید.

توجه: در موارد بالا افرادی که ثبت نام می‌کنند باید جزو مخاطبین بصائر باشند. (دبیران و معلمان آموزش و پرورش - طلاب حوزه علمیه - مربیان و اساتید جلسات هفتگی اعتقادی، تربیتی، تفسیری و ...- مربیان و اساتید قرآنی)

توجه: برای ثبت نام در یک دوره، فقط می‌توانید از یکی از طرح‌های ذکر شده استفاده کنید.