روز پنجشنبه، 6 خرداد ماه، با حضور جناب آقای دکتر اخباری و جناب آقای مهندس پورپرهیزکار در شهرهای قلعه گنج و چاه داد خدا اولین جلسه سواد رسانه‌ای و مهارت کلاس‌داری در قلعه گنج و چاه داد خدا برگزار شد. 

آشنایی بیشتر با بسته آموزشی سواد رسانه‌ای


موقعیت مکانی شهرستان قلعه گنج

شهرستان قلعه‌گنج یکی از شهرستان‌های استان کرمان با جمعیت حدود 80 هزار نفر، به مرکزیت شهر قلعه‌گنج است. همچنین بخش چاه دادخدا یکی از بخش‌های شهرستان قلعه‌گنج در استان کرمان است.

دانش آموزان نخبه قلعه گنج به دانشگاه های معتبر کشور معرفی می شوند

فعالیت‌های گروه جهادی منادیان رحمت

گروه جهادی منادیان رحمت، در طی چندین سال در این منطقه مشغول به فعالیت بوده و علاوه بر کمک‌های معیشتی و زیرساختی، مبادرت به راه‌اندازی کلاس‌های تربیتی برای جوانان و نوجوانان نموده‌اند و در این راستا ده‌ها نفر از فعالان فرهنگی منطقه، مجدانه برای برپایی کلاس‌های اعتقادی و تربیتی و گسترش معارف اهل بیت علیهم السلام در تلاش می‌باشند. 

وجود چنین جمع علاقه‌مند و دارای دغدغه‌های مذهبی در این منطقه بلوچ نشین که با تلاش‌های خود گامی موثر جهت تقویت فرهنگ شیعی و حفظ ایتام آل محمد صلی الله علیه و آله و سلم برداشته‌اند، انگیزه کار را برای اساتید بصائر دوچندان کرد.

استقبال دانشجویان از مباحث

برگزارکنندگان و اساتید این دوره، توجه تامی به این نکته داشته‌اندکه مباحث مطروحه به گونه‌ای بیان گردد که قابل استفاده عملی برای فعالان فرهنگی منطقه در فعالیتهای آتی آنان باشد و به لطف خدا و ذیل توجه حضرت ولی عصر عجل الله فرجه الشریف دانشجویان این دوره از برگزاری اولین جلسه بسیار راضی بوده و مباحث مطرح شده را مفید دانستند: 

"خداخیربده به بانیانی که باعث برگزاری این کلاسها شدند؛ واقعا دوره های خوب و مفیدی هستند با اساتیدی کاربلد ،دلسوز ،متخصص ومتعهد. ان شاالله که خوب بهره ببریم"

"سلام خداقوت. تشکر از شما واساتید گرانقدر، خداخیرتون بده"

"سلام، واقعا کلاس‌ها عالی بود. از صحبت‌های استادان محترم استفاده کردیم و تاثیرگذار بود و یک سری از مشکلات کلاس داری رفع شد."

"انشاالله روش‌های کلاسداری که امروز یاد گرفتم در کلاس‌های خودمون بکار ببریم و نتیجه را برای اساتید اعلام کنیم. به چنین کلاس‌هایی نیاز داشتیم."

لازم به ذکر است که ان شاء الله این دوره به صورت تلفیقی با دو روش مجازی و حضوری ادامه خواهد داشت.

جدول زمانی کلاس قلعه گنج:

جدول زمانی کلاس چاه داد خدا:

گزارش تصویری کلاس قلعه گنج:

گزارش تصویری کلاس چاه داد خدا: