پیرو هماهنگی‌های صورت گرفته در نشست بین موسسه بصائر و مجمع نکوداشت غدیر، دوره آموزشی محور مقدس 1، از بسته آموزشی مرزبانی اعتقادی، ویژه کارکنان مجمع نکوداشت غدیر آغاز شد. اولین جلسه به صورت حضوری در شهر مشهد، روز دوشنبه 14 تیر ماه برگزار شد. 

https://storage.behesht.me/images/fBUgLcnRPFhQN8J5JrbwjuQBQdUx0E9M7gr6ukez.jpeg

درباره مجمع نکوداشت غدیر

مجمع نکوداشت غدیر، از سال ۱۳۹۵ فعالیت خود را آغاز کرده است. اعضای مجمع متشکل از دانشجویان و جوانانی است که به فعالیت‌های فرهنگی، مذهبی و اجتماعی علاقه دارند. این مجمع در مناسبت‌های مختلف مانند عید غدیر، نیمه شعیان، ولادت امام رضا علیه السلام و سایر مناسبت‌های مذهبی فعالیت‌های جهادی انجام می‌دهد.

از فعالیت‌ها و اقدامات ثابت مجمع نکوداشت غدیر در این سال‌ها عیادت از بیماران و تهیه بسته‌های معیشتی است. در حقیقت فعالان این مجمع در تلاش‌اند تا با عیادت از بیماران تأثیر خوبی در روحیه ایشان و مراقبان آن‌ها داشته و به نوعی امید را در دل آن‌ها زنده نگاه دارند.

از دیگر برنامه‌های این گروه می‌توان به آماده سازی بسته‌های فرهنگی و ارسال به شهر‌های مختلف، تهیه غذای گرم و پخش در مناطق محروم و همچنین آماده سازی پوستر‌ها و پرچم‌هایی برای نصب در سر در منازل و تاکسی‌ها اشاره کرد.

همکاری موسسه بصائر و مجمع نکوداشت غدیر

در تاریخ چهار خرداد در دفتر موسسه بصائر، نشستی بین مدیرعامل و مدیر روابط عمومی مجمع نکوداشت غدیر جناب آقای فلاح و جناب آقای عنایتی و جناب آقای بخشایش، مدیر اجرایی موسسه بصائر برگزار شد. در طی این نشست پیرامون فعالیت‌های مشترک دو مجموعه گفت و گو شد و هماهنگی‌های اولیه در راستای برگزاری دوره‌های آموزشی موسسه بصائر برای کارکنان مجمع نکوداشت غدیر صورت گرفت. در راستای این هماهنگی‌ها اولین دوره‌ی آموزشی ویژه کارکنان این گروه، دوره محور مقدس 1، از بسته آموزشی مرزبانی اعتقادی در نظر گرفته شد.

برگزاری کلاس محور مقدس

اولین جلسه کلاس محور مقدس 1 (سه نامزد)، روز دوشنبه مورخ 14 تیر ماه، به صورت حضوری، توسط استاد محترم دوره، جناب آقای قنبری برگزار گردید. مدت این دوره 24 ساعت است که به صورت 12 جلسه‌ی 2 ساعته خواهد بود. انشاالله جلسات بعدی به صورت مجازی، در روزهای شنبه برگزار خواهد شد. 

برای آشنایی بیشتر با دوره محور مقدس 1 از بسته آموزشی مرزبانی اعتقادی بخوانید: معرفی دوره محور مقدس 1 (سه نامزد)