گزارش جشنواره ماه رمضان بصائر


روابط عمومی مؤسسه بصائر به مناسبت ماه مبارک رمضان جشنواره‌ای برگزار کرد. در این جشنواره محتواهای برگزیده از دوره های بصائر در حوزه های مرزبانی اعتقادی، علم زندگی، و سواد رسانه‌ای به صورت ویدئو و متن انتخاب شد و از روز 24 ام فروردین تا 5 اردیبهشت سال 1400 هر شب یک محتوای متنی و یک ویدئو به همراه زیرنویس در سایت بارگذاری شد. (مشاهده محتوا)

برگزاری مسابقه

در روز 6 ام اردیبهشت ماه مسابقه‌ای از محتواهای بارگذاری شده برگزار شد. این مسابقه در قالب 26 سوال چهارگزینه‌ای از ساعت 10 صبح در سایت بصائر قرار گرفت و تا ساعت 10 شب همان روز ادامه داشت.

برنامه زنده قرعه کشی

روز بعد از مسابقه در روز 7 ام اردیبهشت مصادف با شب میلاد کریم اهل بیت علیه السلام برنامه زنده‌ای در موسسه بصائر اجرا شد. در این برنامه معرفی کوتاهی از دوره‌های بصائر صورت گرفت، یک مسابقه زنده از فرمایشات جناب آقای بخشایش به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام انجام شد و همچنین نتایج مسابقه از طریق سه شبکه‌ی اینستاگرام، آپارات و تلگرام اعلام شد.

17 نفر به تمامی سوالات پاسخ صحیح دادند که بین آن ها قرعه کشی شد و ترتیب برندگان مشخص شد.(3 جایزه به تعداد جوایز اعلامی اضافه شد.)

به تمامی 17 نفر جوایزی به شرح زیر اهدا شد:

  • نفرات اول تا سوم: 3 میلیون ریال وجه نقد + کتاب ترس زشت و زیبا به امضای مؤلف + شرکت در یکی از دوره های تابستانی بصائر 
  • نفرات چهارم تا نهم: کتاب ترس زشت و زیبا به امضای مؤلف + شرکت در یکی از دوره های تابستانی بصائر 
  • نفرات دهم تا هفدهم: شرکت در یکی از دوره های تابستانی بصائر 

در برنامه لایو ابتدا آقای بخشایش، مدیر موسسه، درباره فضایل ماه رمضان و امام حسن مجتبی علیه السلام صحبت کردند. سپس سوالی مطرح شد که بینندگان لایو پاسخ صحیح را به سامانه اس ام اس بصائر ارسال کردند و به قید قرعه به یک نفر جایزه نقدی اعطا شد.

ایشان در بخش بعدی، طرح آموزشی بصائر و دوره های آموزشی سال 1400 را معرفی کردند.

معرفی دوره‌های آموزشی توسط جناب آقای بخشایش

در انتها مراسم قرعه کشی برگزار شد. این قرعه کشی به صورت کامپیوتری انجام شد و نتایج به صورت زنده نمایش داده شد.

اسامی برندگان:

دانلود پاسخنامه جشنواره رمضان از لینک زیر:

 پاسخنامه جشنواره.pdf